Безкоштовна доставка від 1000 грн. Зимова підтримка — можна розрахуватися у нас! ДИТЯЧІ 7000 — можна розрахуватися у нас!
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:
Каталог
Кошик
Акції
Обране
Меню

Дівчинка

Фільтр

Відгуки покупців

Наталя
14.06
Добрый день. Не совсем понятно по размеру какой выбрать. У дочки стопа 15,5 см. Т.е. это выбрать 15,5 для стопы 16,5? На вырост Каа бы. Я правильно поняла? Відповідь адміністрації: Вітаємо! Так, Ви правильно зрозуміли. Якщо довжина стопи донечки зараз 15,5 см, то можна обрати розмір 16–17 см. У такому випадку буде невеликий запас на виріст і взуття не буде впритул. Для домашніх тапочок оптимально залишати запас приблизно 0,5–1 см, тому розмір 16–17 см буде гарним вибором.
Наталія
26.05
Хочу написати за ці капчики,вони просто чудові,менша доня тільки почала ходити,вони дуже легенькі,м'якенькі,та зручні,саме для маленьких діток. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Дуже раді, що капчики сподобались вашій донечці. Для перших кроків справді важливо, щоб взуття було легеньким, м’яким і комфортним. Нехай малеча носить із задоволенням!
Катерина
14.05
Доброго дня. Довжина стопи мається на увазі устілки чи це по низу заміри? Вони маломірки? Відповідь адміністрації: Вітаємо! В замірах вказано на яку довжину стопи підійте той чи інший розмір, наприклад розмір 32 підійде на довжину стопи 18 см. Вказано саме фактичні заміри.
Яна
30.01
Чудові капці. З задоволенням взяла б ще такі і більшого розміру, якби такі були Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Оновлення теплих капців заплановане на наступний зимовий сезон — обов’язково врахуємо побажання щодо більшого розміру.
Вікторія
12.06
Дуже гарні легкі босоніжки . Тримають форму ,розмір ідеально підійшов Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що босоніжки Вам сподобалися, підійшли за розміром та виправдали Ваші очікування щодо комфорту і якості.
Анна
25.04
Дуже круті та красиві. Якісні. Відповідь адміністрації: Добрий день! Раді, що крокси вам сподобались — нехай донечка носить їх із задоволенням та комфортом.
Юлія
13.03
Підскажіть, вони повноміри чи маломірять? Мені треба на ніжку 22 см? Відповідь адміністрації: Добрий день! В описі вказано фактичні заміри устілки.
Вікторія
25.12
Доброго ранку будуть щє такі сапоги Відповідь адміністрації: Вітаємо! В цьому сезоні оновлення теплого взуття не планується.
Вікторія
25.12
Скажіть будь ласка є щє такі сапоги Відповідь адміністрації: Вітаємо! Даної моделі взуття немає в наявності.
Світлана
06.04
Доброго дня. Вони білого кольору? Відповідь адміністрації: Добрий день! Кросівки світло-молочного кольору.