Категорії
Про магазин

Мінімальна сума замовлення, вибір кольору, умови для України

 
 
 

Телефони та адреса трикотажної фабрики "АвексТекс" 

 
 
 

Як правильно зняти мірки?

 

Перед тим, як визначити свій розмір одягу, необхідно зняти мірки. Для цього строго дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче, і навіть якщо Ви до цього ніколи не знімали мірки, то зможете зробити це без зусиль.
Важливо! Перед тим як приступити до зняття мірок, надіньте білизну, яку ви плануєте носити під цей виріб, оскільки сучасні колготки можуть давати ефект «утяжки» і прибирати від 1 до 3 см в об'ємі, а бюстгальтери, навпаки - додавати. До того ж натільна білизна і колготки дозволяють сантиметровій стрічці легко ковзати по вашій фігурі, не перетягуючи тіло, а також не допускають вільного звисання стрічки. При знятті мірок стійте прямо, без напруження, не сутультеся, не згинайте ногу в коліні. 

Обхват грудей (ОГ). Знімається з прямостоячої людини, являє собою максимальний горизонтальний обхват при нормальному диханні. Стрічка проходить по нижньому краю лопаток позаду, під пахвами і по самій опуклій частині грудей попереду без натягу. 

Обхват талії (ОТ). Обхват природної лінії талії між клубовими кістками і нижніми ребрами.  Талію зазвичай визначають в найвужчому місці в районі живота. При обмірі людина дихає нормально, варто випрямитися з розслабленим животом, стрічка не натягується.

Обхват стегон (ОС). Горизонтальний обхват, виміряний по найбільш виступаючим точкам сідниць.

 

Довжина рукава від плеча. Відстань, що вимірюється від точки перетину лінії плеча і руки, через лікоть, до далекого кінця помітної кістки зап'ястя (ліктьової кістки).

 

Довжина виробу. Довжину виробу  вимірюємо від самої високої точки плеча через виступаючу точку грудей до низу обраної речі.

Довжина брюк. вимірюється так,  як показано на фото.