Найулюбленіші футболки сина, носить другий рік. Не маркі, тканина м'якесенька, тоненька, але при цьому вони не сіли, не розтягнулись, не втритили форму і колір. Покрій оверзайз. Планую замовляти на виріст, поки є така гарна ціна. Рекомендую!!! Відповідь адміністрації: Вітаємо! Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що футболки радують Вас уже другий рік і зберігають свою форму, колір та комфорт після тривалого носіння. Саме на таку якість ми орієнтуємося при створенні наших виробів. Дякуємо за рекомендацію!
Отримали на 3 роки розмір 104 шорти синій-блакитний людина павук. Класні,іще раз вирішили замовити. За таку ціну дуже гарно виглядають і якість хороша,пошито дуже якісно. Дуже задоволені,дякуємо! Відповідь адміністарції: Вітаємо! Щиро вдячні Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені якістю пошиття, зовнішнім виглядом та співвідношенням ціни й якості. Особливо цінуємо Вашу довіру та повторне замовлення.
Дуже класні стильні футболки по розміру якраз)))супер Якісні дуже і саме головне вартість бюджетна))) Відповідь адміністрації: Вітаємо! Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що футболки сподобалися Вам своїм дизайном, якістю та чудово підійшли за розміром. Особливо раді, що Ви оцінили поєднання гарної якості та доступної вартості.
Взяла рост 158 светло-серый club на 12 лет , рост 156 .Все , как и на фото! Модная , подростковая футболка, очень понравилась! Принт качественный, натуральный состав! Спасибо большое! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дуже раді, що футболка сподобалась і чудово підійшла. Нехай носиться із задоволенням і дарує тільки гарний настрій!
Замовляла 86 розмір,підійшла супер, хороша якість, гарний принт,та за дуже доступною ціною! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Дуже раді, що футболочка вам сподобалась і чудово підійшла. Приємно чути, що ви оцінили якість, принт та доступну ціну. Нехай носиться із задоволенням!
Гарні футболочки, яскравий колір ,взяли жовтий -діно,так гарно на Малята-двійнятах виглядають,приємна Х/Б до тіла,на 3 роки 98 розмір якраз.Дякуємо ! Відповідь адміністрації: Вітаємо! Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що футболочка сподобалася Вам своїм яскравим кольором, якістю та комфортом.
Доброго дня.Купувала панаму в кольорі Капучіно для доні на літо.Дуже сподобалась. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Дуже раді, що панама в кольорі капучино сподобалась вашій донечці. Нехай стане чудовим супутником у сонячні літні дні та носиться із задоволенням!
Сьогодні отримала замовлення. Кепка прийшла не пом'ята. Дуже хорошої якості. Рекомендую. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дуже раді, що кепка вам сподобалась і приїхала в гарному стані. Нехай носиться із задоволенням та доповнює стильні образи!
Отримали шорти, і як завжди все ідеально!!!! Дитина задоволена!!! Дякую ще за подарунок!! Дуже приємно. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Дуже раді, що шорти сподобались і дитина задоволена! Нехай носяться із задоволенням!
Футболка прекрасної якості, швидка доставка. Рекомендую!https://youtube.com/shorts/d35YZBOkX4I?si=eM7Bip5PpvSTVyK6 Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо! Раді, що футболка вам підійшла і якість та доставка виправдали очікування.
Для збереження обраних товарів потрібно увійти в обліковий запис або зареєструватися на сайті.