Брала темно серый цвет, очень красивый холодный серый ,не темный. Качество супер,на ОГ/ОБ107 брала 46 подошло идеально,так как изначально взяла 48 оказалось слишком Овер. Подскажите пожалуйста будет ещё ошиваться розовый цвет? Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те, що поділилися своїм досвідом щодо вибору розміру. Нам дуже приємно, що Ви задоволені якістю виробу, кольором та посадкою. Щодо рожевого кольору — наразі поповнення цієї моделі в даному кольорі не планується. Якщо в майбутньому з'являться нові кольори або оновлення моделі, ми обов'язково повідомимо про це на сайті та в наших соціальних мережах.
У моєї мами вже 2 роки це улюблені сукні, вона обожнює, що це натуральна тканина, фасон нижче коліна, кармашики,простий крій, якісний пошив, доступна ціна. Плюсом також є те що вироблені в Україні. Цього сезону порадувала наявність великих розмірів у різних моделях та різноманітні принти Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Нам надзвичайно приємно, що наші сукні вже кілька років радують вашу маму. Раді, що ви цінуєте натуральні тканини, зручний фасон, якісний пошив та українське виробництво. Дякуємо за довіру та підтримку українського виробника!
Сукня топчик! Рекомендую.Тканина ніжна.46 р. На параметри 92,74,96 см - сів чудово.Шкода в чорному кольорі не встигла взяти. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук і рекомендацію! Дуже раді, що сукня Вам сподобалась. Нехай сукня носиться із задоволенням і дарує багато приємних емоцій!
Добрий день. Підкажіть, на нестандартну фігуру ОГ 91/ ОТ 78/ ОБ 107 який розмір варто брати? Відповідь адміністрації: Вітаємо! На Ваші параметри ОГ 91 см, ОТ 78 см, ОБ 107 см рекомендуємо розмір 46. Модель має вільний крій та регулюється поясом, тому розмір 46 буде комфортним як по грудях, так і по стегнах.
Круте,але горловина дуже вузька, не комфортно,розмір 42 брала, сіло добре. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Дуже раді, що модель вам сподобалась і добре сіла по фігурі. Нехай сукня носиться із задоволенням!
Добрий день. Підскажіть будь ласка, який розмір обрати, якщо ОГ-122 см, ОТ-113 см. Відповідь адміністрації: Вітаємо! На параметри ОГ-122 см, ОТ-113 см. підійде розмір 60.
Вітаю підкажіть будь ласка,який краще розмір сукні підійде? Мої заміри ОГ 106 ОС 105 Відповідь адміністрації: Добрий день! Вам повинен підійти 52 розмір сукні.
Вітаю, чи є відправка до Польщі? Новою поштою чи інпостом ? Відповідь адміністрації: Вітаємо! Так, у нас є відправка за кордон новою поштою та укрпоштою.