Зріст 174 об 92 талія 68, 44 розмір сів ідеально, не давить, не короткі от прям ідеально. У мене худі ноги і більшість штанів широкі, а ці ідеально підійшли. Темно оливкові ближче до темно сірого насправді. Якісні і тканина і пошив. Худі 09-4179-95В ідентична по кольору і складає ідеальний костюм) Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо Вам за такий детальний відгук! Дуже раді, що штани вам ідеально підійшли та виявилися такими комфортними. Приємно, що ви оцінили якість тканини та пошиву, а також поділилися своїми параметрами — це буде корисно іншим покупцям.
Штани дуже сподобалися, резинка не давить, тканина якісна та приємна на дотик, фурнітура також порадувала. На зріст 168см не на високій подошві задовгі, з резиночкою внизу як раз добре. Вже 10 років із вами, дякую за якість та приємні ціни. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Дуже раді, що штани вам сподобались і порадували комфортом, тканиною та фурнітурою. Окрема подяка за вашу довіру протягом стількох років — для нас це надзвичайно цінно! Нехай покупки й надалі приносять тільки приємні емоції.
Прекрасні штани - тканина легенька, не парить, крій дозволяє вільно циркулювати повітрю, що дуже добре для літа - не буде спекотно в них. Я, щоправда, трохи прорахувалася з розміром і купила на свої стегна 105 см 52 розмір, то вони трохи великуваті на мене і виглядають оверсайзно. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Приємно знати, що штани забезпечують комфорт у літню пору та виглядають стильно навіть у більш вільному фасоні. Для обхвату стегон 105 см рекомендуємо обирати 48 розмір.
Чудові брюки,приховують недоліки фігури,так для більш високих дівчат,мені прийшлось вкорочувати,але це вартувало того-- брюки дуже гарні,тканина на літо легка,і в той же час не просвічуються.можна і як ділові і як для прогулянки,супер! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо! Чудово, що брюки стали для вас «супер» — ідеальний фасон, легка тканина та універсальність для будь-якого випадку. Носіть із задоволенням!
Очень жаль,но штаны мне не подошли, очень длинные и широкие на мою фигуру,а вообще штанишки хорошие. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Шкода, що модель не підійшла Вам по посадці. Посадка виробу багато в чому залежить від індивідуальних особливостей фігури та бажаного ефекту. Раді, що загалом ви оцінили якість штанів.
Штаны подошли и по размеру и по длине,цвет тоже совпал,единственное думала что они будут потоньше,а так все норм. Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що штани підійшли Вам за розміром, довжиною та кольором Дякуємо, що поділилися своїми враженнями щодо тканини.
Размер подошел идеально,на рост 1.72 длина нормальная,цвет и качество мне тоже понравились. Відповідь адміністрації: Вітаємо!Щиро дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що розмір підійшов і Ви залишилися задоволені кольором та якістю.
Штаны подошли идеально,цвет и размер совпал с моим желанием,посмотрим как будут носится Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Нам дуже приємно, що штани Вам ідеально підійшли та сподобався колір.