Безкоштовна доставка від 1000 грн. Зимова підтримка — можна розрахуватися у нас! ДИТЯЧІ 7000 — можна розрахуватися у нас!
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:
Каталог
Кошик
Акції
Обране
Меню

Товари з дефектами

Фільтр

Відгуки покупців

Юлія
11.06
Доповню відгук)На свій 46 розмір замовила футболку 42 розміру. І навіть вона на мене з легким оверсайзом. Якраз те, що люблю.Якість тканин та пошиття - як завжди на високому рівні. Однозначно рекомендую магазин!!! Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за доповнення відгуку та за рекомендацію нашого магазину! Нам дуже приємно, що футболка підійшла Вам за посадкою, а якість тканини та пошиття вкотре виправдала Ваші очікування. Дякуємо за довіру до нашої продукції та за те, що ділитеся своїм досвідом з іншими покупцями.
Юлія
06.06
Купила 48 розмір на свій звичний 46. Треба було брати навіть 44, якби був розмір. Оверсайз прям ну дуууууже over))Віддала чоловікові з розміром ~52-54☺️Йому вже, правда не over, але саме на нього.Матеріал, як завжди на висоті! Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те, що поділилися своїм досвідом! Так, ця модель дійсно має дуже вільний крій оверсайз, тому при виборі розміру рекомендуємо звертати увагу на заміри виробу.
Тетяна
27.02
Суперові кальсони для хлопця.Ми взяли дві пари і радощам немя кінця.Такої самої якості турецького виробництва коштують втричі дорожче.Тож дякуєм Авексу за гарні товари по гарним цінам.Хлопчик усю зиму в теплі. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за вашу підтримку! Раді, що ви залишилися задоволені.
Людмила
29.03
Замовляла вишиванку блакитного кольору. На ОГ 96 розмір 48 підійшов ідеально. Тканина приємна до тіла. Вишивка якісна. Дякую! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Дуже раді, що вишиванка ідеально підійшла і вам сподобалася якість. Нехай радує вас довгий час!
Оксана
10.02
Водолазка якісна, розмір відповідає, приємний хороший матеріал, тримає форму. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Раді, що водолазка виправдала очікування — і за якістю, і за посадкою. Нехай тішить вас довго та комфортно носиться!
Лідія
21.08
Дуже гарна сорочка, хороша якість, повністю задоволена Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо вам за відгук! Раді, що сорочка вам сподобалась і якість виправдала очікування. Ваша задоволеність — для нас найкраща нагорода!
Юлія
02.04
Брала в бежевому кольорі- чудовий костюм!!! Дякую,АВЕКС!!! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Раді, що костюм у бежевому кольорі вам сподобався. Носіть із задоволенням!
Світлана
16.08
Дуже хороші недорогі кофтинки Відповідь адміністрації: Добрий день! Щиро дякуємо вам за відгук! Раді, що кофтинки вам сподобались — і якість, і приємна ціна завжди були нашим пріоритетом.
Ірина
03.04
Уточніть,будь ласка, який брак на футболці? Відповідь адміністрації: Добрий день! На фото представлено брак (ледь помітні вшиті ниточки по полотну)
Олена
16.05
На Ог 84, От 70, Ос 94 який розмір краще підійде - 44 чи 46? Відповідь адміністрації: Добрий день! Вам підійде 42 розмір костюму.