Комплект бомбезний. Якість бездоганна! Купила 98 розмір сину 2 роки (87 см, 11,5 кг), трусики трішечки вільні, майка якраз, але думаю через рік теж буде норм, так як дітки з 2 до 3 в основному ростуть вверх))). Сину сподобалась і майка (перша в його житті) і трусики, а він багато чого бракує))) Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за довіру та відгук!
Класний комплект! На зріст 102 брала 110 розмір (трішки з запасом) після прання думаю усядеться трішки . Мʼякий, тепленький, малому сподобалось Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Раді, що комплект сподобався вашому малюкові — м’який, тепленький і зручний.
Якість прекрасна. Гарно оброблені шви. Декілька речей замовила і всі супер. Ціни дуже приємні. Я вражена. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо щиро за відгук! Нам дуже приємно, що вам усе сподобалося! Носіть із задоволенням і чекаємо вас знову за новими обновками.
Заказала два комплекта. Чернильный выглядит классно, не знаю как будет держатся цвет. Желтый немного огорчил, майка и трусики разных оттенков. Низ какой-то грязно-желтый. Размер 98 на парня 2.5 лет сел как раз, на вырост не пойдет. Материал приятный, натуральный.
На 110 рост , ребёнок нормального телосложения (не худой, не плотный) заказала 122 ( спасибо отзывам ) как раз . Если с запасом тогда нужно брать 128 .
Качество нормальное , приятный материал к телу.
Дуже чудовий комплект, брала на хлопчика розмір 110 , зараз у сина метр зріст (хлопчик не худенький) , сіло чудово Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок та відгук!
Дуже гарний комплект. На зріст 150 брали р.152, не впритик.Не кошлатиться. Рекомендую! Відповідь адміністрації: Втаємо! Щиро дякуємо за відгук та рекомендацію. Носіть із задоволенням!