Чудові штанці, замовляла донечці,гарно носяться,приємна тканина,підійшли супер!!! Відповідь адміністрації: Добрий день! Щиро дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що повзуни сподобалися вашій донечці. Раді чути, що вони чудово підійшли, комфортні в носінні та мають приємну тканину. Носіть із задоволенням, і будемо раді вашим новим замовленням!
На 3-4 года размер какой напишите? Відповідь адміністрації: Добрий день! На жаль, дана модель не підійде на вік 3-4 роки. Можете переглянути інші моделі на сайті в категорії "Хлопчик - Штани, шорти - Штани". При виборі розміру Ви можете орієнтуватися по зросту або по фактичним замірам які вказано під фото в графі "Опис"
Штани дуже якісні.Взяла пару штук в садочок.За такі гроші це супер. Відповідь адміністрації: Добрий день! Щиро дякуємо за ваш відгук! Дуже приємно чути, що штани вам сподобались — якість та доступна ціна справді важливі, особливо для речей у садочок.