Безкоштовна доставка від 1000 грн. Зимова підтримка — можна розрахуватися у нас! ДИТЯЧІ 7000 — можна розрахуватися у нас!
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:
Каталог
Кошик
Акції
Обране
Меню

Дівчинка

Фільтр

Відгуки покупців

Олена
03.06
Замовила у двох різних кольорах. Костюмчики супер. Якість відмінна: пошив, матеріал, все ідеально. Рекомендую! Відповідь адміністрації: Добрий день! Щиро дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Нам дуже приємно, що костюмчики Вам сподобалися настільки, що ви обрали їх у двох кольорах. Раді, що ви високо оцінили якість матеріалу та пошиву. Носіть із задоволенням, і будемо раді бачити Вас знову серед наших покупців!
Наталія
20.06
Підкажіть будь ласка, розмір 40 і 42 це на який зріст? Відповідь адміністрації: Вітаємо! Орієнтовно купальник відповідає таким параметрам зросту: Розмір 40 — на зріст близько 146-152 см Розмір 42 — на зріст близько 152-158 см Для більш точного підбору рекомендуємо орієнтуватися на заміри готового виробу та параметри дитини.
Галина
02.04
Доброго дня. Шорти джинсові на хлопчика 13років, виробник Турція, у поясі в нерозтягнутому стані 23см, на який ОТ вони будуть у розтягнутому, бо дитина не дуже худенька. Відповідь адміністрації: Добрий день! Ширина поясу в напівобхваті, тягнеться до 42 см.
Олена
25.05
Отримали шорти, і як завжди все ідеально!!!! Дитина задоволена!!! Дякую ще за подарунок!! Дуже приємно. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Дуже раді, що шорти сподобались і дитина задоволена! Нехай носяться із задоволенням!
Ольга
09.06
Доброго дня. Чи буде ще відшиватися ця модель цього літа? Відповідь адміністрації: Вітаємо! Цього сезону виготовляти дану модель повторно не плануємо. З полотна "Американський креп" маємо костюм для дівчинки, артикул на сайті (модель) 04-2942-128
Ірина
20.03
Дуже класні джинси.Сіли ідеально.Гарний колір.Якість відмінна!!!! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дуже раді, що джинси ідеально сіли та сподобались і за кольором, і за якістю. Нехай носяться із задоволенням!
Анна
15.04
Чудові трусики, добре тягнуться, сподобалася якість. Купляла 2 рази Відповідь адміністрації: Добрий день! Дуже раді, що трусики вам сподобались і ви обрали їх вже не вперше. Нехай і надалі радують комфортом!
Юлия
20.03
Доброго дня !який краще взяти розмір на зріст 110?4 або 5 краще ? Відповідь адміністрації: Добрий день! На зріст 110 см краще обрати розмір 5.
Віка
25.03
Підкажіть, чи є на спинці резинка ? Дякую ! Відповідь адміністрації: Добрий день! В поясі є резинка для регулювання обхвату талії.
Ирина
31.03
Какой это цвет? Відповідь адміністрації: Добрий день! Джинси коричневого кольору.