Безкоштовна доставка від 800 грн.
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:

Комсомольський трикотаж від трикотажної фабрики

 Комсомольський трикотаж фабрики АвексТекс

 Фабрика з виготовлення трикотажу АвексТекс знаходиться у Полтавській області, в місті Комсомольськ. Спеціалізація АвексТекс – дитячий одяг. Продукцію фабрика випускає за найсучаснішими нормами та стандартами виготовлення трикотажу. Висококваліфіковані спеціалісти  АвексТекс працюють на модернізованому обладнанні,  слідкуючи на інноваціями у сфері трикотажних виробів.

 Комсомольський трикотаж останнім часом набуває великої популярності серед дітей та їх батьків, особливо вироби, виготовлені для немовлят та трикотажний одяг для дітей-підлітків. Враховуючи, що малюкам потрібна постійна зміна чистого одягу для комфортного самопочуття, необхідно декілька різних комплектів. Такі покупки значно збільшують затрати сімейного бюджету, але не з АвексТекс. Ми допоможемо Вам зекономити.

Сучасному підлітку також важко догодити в плані одягу. Крім того, поєднання яскравості, стилю та зручності нечасто зустрічається на ринках трикотажу. І цю проблему допоможе побороти АвексТекс. При цьому мамам  не доведеться переживати щодо ціни: продукція фабрики цілком доступна для кожної сім’ї.

Чому батьки обирають саме комсомольський трикотаж

Одяг комсомольської фабрики повністю відповідає всім  вимогам пощиттятрикотажу. Він виготовляється виключно з натуральних тканин, де кількість синтетики мінімальна і додається вона лише для підвищення зносостійкості і покращення еластичності матеріалу. Крім цього, дитячий одяг для хлопчиків та дівчаток фабричного виробництва дуже простий у догляді.

 Любов споживачів до трикотажу Комсомольської фабрики виправдана безперервним процесом покращення технологій виробництва та використання інновацій у пошитті якісного одягу.

Також постійно розширюєтьсяринок збуту продукції АвексТекс: комсомольський трикотаж поширений у країнах СНД йуспішно там продається.

Наш високоякісний одяг задовольнить вимоги навіть найбільш  досвідчених юних модників. Діти носять його зі задоволенням, оскільки трикотаж виготовляється з урахуванням найменших деталей та потреб споживача. Оригінальність та креативність в дизайні одягу АвексТекс підкреслений якісною та надійною фурнітурою.

Величезний асортимент фабрики дає можливість продумати гардероб будь-якого споживача, створити, як щоденний, так і святковий комплект одягу. Крім того, будь-які питання щодо пошиття та якості нашої продукції ви можете задати консультантам АвексТекс. Вони зможуть відповісти на кожне, а також проконсультувати щодо нових моделей колекції. Оформити замовлення легко прямо на складі комсомольської трикотажної фабрики – його оброблять та виконають у короткий термін. Доставка одягу АвескТекс можлива найбільш зручним для Вас способом, який буде зазначено у замовленні.

 Якість трикотажу Комсомольської фабрики

Звернутись в АвексТекст для замовлення Ви можете за телефоном, що вказаний у розділі «Контакти» інтернет-магазину. Також можливий зв'язок через веб-сайт компанії.

Наше обслуговування на найвищому рівні – кожне прохання щодо трикотажної продукції не залишиться без уваги. Різноманітний дизайнерський одяг з трикотажу за найбільш низькими цінами в Полтавській області – це саме до нас. Пріоритет компанії АвексТекс – задоволені споживачі, тому ми робимовсе необхідне, щоби задовільнити вимоги покупця до одягу з трикотажу.

Робота Комсомольської фабрики влаштована згідно строгих норм та постійно вдосконалює технології виробництва. Виходячи з цього, ми гарантуємо:

·         Відповідність одягу ДСТУ;

·         Дотримання умов виконання замовлень;

·         Наявність сертифікатів, відповідних технології виробництва;

·         Відповідність стандартам якості;

·         Регулярне оновлення колекцій і поповнення асортименту ексклюзивними моделями;

·         Відповідність ринку споживачів;

Орієнтацію на покупця.