Сезонний розпродаж до -50%
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:

Спідня трикотажна білизна

Дитяча трикотажна білизна виробництва трикотажної фабрики АвексТекс

До вибору нижньої білизни для малюків слід підходити якомога уважніше. Безпосередній контакт з чутливою та ніжною шкірою дитини може стати причиною подразнень й алергічних реакцій, адже ці предмети дитячого гардеробу залишаються на тілі і вдень, і вночі. Синтетика в такому випадку просто недопустима.

Також варто виключити варіанти трикотажу, в складі якого є синтетичні нитки. Тільки стопроцентна бавовна. Саме такі матеріали повністю безпечні для дитини, а ніжний контакт зі шкірою приносить задоволення, не викликаючи подразнень.

 Нижня білизна від фабрики АвексТекс

 Увазі турботливих батьків пропонуємо вироби фабрики «АвексТекс». Великий асортимент дитячої продукції з натурального трикотажу, що розрахована для різних вікових категорій, для хлопчиків та дівчаток. Одяг цього виробника відрізняється не тільки відмінною якістю всіх, без винятку, речей, але і авторським дизайном, і доступними, невисокими цінами. В цьому вже змогли переконатися покупці України та країн СНД. Комфорт, надійність, доступна вартість – основні критерії «АвексТекс».

 Компанія пропонує для хлопчиків нижню білизну цього виробника. Боксерки, труси, майки, комплекти (майка та труси). Всі вони виготовляються з ніжного куліру – трикотажного полотна, що тонке та майже невагоме. Головна особливість куліру – неповторний малюнок полотна: на лицьовій сторонівидно оригінальні косички, зворотна ж виконана у вигляді щільної цегляної кладки. Тканина дуже еластична, тягнеться в ширину й зовсім не розтягується по довжині. Саме  така властивість гарантує збереження форми виробу навіть після багаторазового прання. Нижня білизна з цієї тканини не заважає вільному руху повітря, швидко вбирає вологу, не залишає вологих плям на поверхні тіла. Це дуже важлива якість для активних хлопчиків.

 Хлопчачі комплекти нижньої білизни, виготовлені з рібани, відрізняються еластичністю при стопроцентному бавовняному складі. Структура полотна нагадує в’язанівироби. Високі показники еластичності забезпечені вплетенням резинової нитки у матеріал. Саме тому, речі з рібани зберігають свою форму при частому пранні. Така нижня білизна забезпечує комфорт для хлопчика протягом довгого періоду, адже термін її експлуатації довготривалий.

Комплекти нижньої білизни для дітей

 Комплекти нижньої білизни для дівчаток – трусики та майка, виготовляються з ніжних полотен: рібана, кулір, жатка, комп'ютерка. Варто звернути увагу на трикотаж з цікавим найменуванням – комп’ютерка. Насправді це добре відома батькам рібана, що виконана у вигляді ажурного полотна. Такий трикотаж у виробах виглядає доволі святково, зберігаючи всі якості рібани: довгий термін служби, збереження форми при частому пранні і постійній експлуатації. Тканина популярна серед покупців, тому велику частину білизни для дівчат виготовляють саме з комп’ютерки.

 Не менш популярна жатка, що виготовлена зі стопроцентної бавовни. Оригінальну назву таке полотно отримало через особливу структуру трикотажних волокон, що і створюють ефект зім’ятої тканини. Крім того, виробник урізноманітнив асортимент білизни завдяки використанню аплікацій. Саме герої мультфільмів роблять її ще більш популярною серед хлопчиків та дівчаток.