Безкоштовна доставка від 1000 грн. Зимова підтримка — можна розрахуватися у нас! ДИТЯЧІ 7000 — можна розрахуватися у нас!
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:
Каталог
Кошик
Акції
Обране
Меню

Малюк

Фільтр

Відгуки покупців

Оксана
26.05
Гарний комбінезон для дівчинки,замовили два- сірого і фіолетового кольору. На літо дуже гарно,тоненький,барвистий,сердечка гарно виглядають на тканині. Взіли р,86 на крупненьку дівчинку на1 рік,чуть вільно виглядає,на памперс дуже добре лягає. Іще б хотіли ,щоб на хлопчика відшивали. Врахуйте ,наприклад,що є двійнята! Дякуємо! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок!
Наталія
04.06
Чудові штанці, замовляла донечці,гарно носяться,приємна тканина,підійшли супер!!! Відповідь адміністрації: Добрий день! Щиро дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що повзуни сподобалися вашій донечці. Раді чути, що вони чудово підійшли, комфортні в носінні та мають приємну тканину. Носіть із задоволенням, і будемо раді вашим новим замовленням!
Катерина
01.05
Мега зручні футболки. Однозначно рекомендую. Усі речі доступні по ціні і зроблені з любов'ю. Щиро вдячні Вам! Відповідь адміністрації: Добрий день! Щиро дякуємо за такі теплі слова! Нам безмежно приємно, що Ви оцінили зручність, якість і доступність нашого одягу. Саме з любов’ю ми й створюємо кожну річ для Вас! Носіть із радістю!
Оксана
15.05
Вишиванку з довгим рукавом брали для внука на 86 зріст принт 2,так гарно і класно виглядає,всі задоволені. Дякуємо за роботу! Відповідь адміністрації: Добрий день! Раді, що вишиванка гарно підійшла та сподобалась вашому внукові. Нехай носить із радістю, а кожен образ тішить вас і рідних!
Наталія
26.05
Дуже хороша , легка та приємна до тіла,нам сподобалас! Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Дуже раді, що футболочка вам сподобалась. Нехай носиться легко та комфортно, а малеча почувається в ній затишно щодня!
Вікторія
03.07
Дуже класні футболочки та штанці. На літо те що треба. Легкі, зручні. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дуже дякуємо за відгук! Раді, що футболочки та штанці вам підійшли й припали до душі. Нехай носяться з задоволенням!
Вікторія
10.06
Чудові боді ,якісний і приємний матеріал Відповідь адміністрації: Вітаємо! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями! Раді, що боді Вам сподобалися та виправдали очікування щодо якості й матеріалу.
Вікторія
10.06
Чудові боді за свою ціну ,приємна тканина Відповідь адміністрації: Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою та оцінили якість боді й приємну тканину.
Альона
11.01
Дуже класний костюм, дуже подобається легкий матеріал дитині не жарко, буду ще замовляти. Відповідь адміністрації: Добрий день! Ми дуже цінуємо вашу добру оцінку, дякуємо!
Сюзанна
26.05
Можно заплатить картой покунок малюка? Відповідь адміністрації: Добрий день! Так, Ви можете розрахуватися в нашому магазині, карткою малюка.