Сезонний розпродаж до -50%
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:

Дитячі комбінезони

Вже з перших днів після народження малюку потрібен одяг. Малесеньких діток зазвичай одягають у чоловічки – м’які та тонкі, що зовсім не обмежують рухи, зручні комбінезони. Вони не задираються, не перекручуються, допомагаючи захистити від холоду. А головне – їх легко одягнути і зняти без незручності для малюка та батьків.

 Як тільки дітки підростають та починають ходити самі, найбільш комфортним варіантом одягу стає комбінезон. І саме його серед різноманітності речей більшість батьків обирають для своїх дітей.

 Звідки така любов дітей та їх батьків до комбінезонів?

 Пояснити це просто. Дитячі комбінезони – це універсальний, зручний та дуже практичний одяг. Дитині легко стрибати та бігати, в них тепло та комфортно. Стильні красиві комбінезони підійдуть для дітей різного віку й на будь-яку пору року.

 Зрозуміло, що найпопулярніші саме зимові комбінезони. Проте і прохолодним літнім вечором вони також незамінні. Варто тільки зняти капіщон та теплу підкладку, полегшивши комбінезон, і дитина буде себе чудово почувати на природі чи прогулянці.

 Види дитячих комбінезонів

Комбінезони-трансформери

 Відомі торгові марки для дітей виготовляють комбінезони-трансформери для найменших діток. Вони при необхідності легко перетворюються зі звичного варіанту з м’якими чобітками та рукавичками в чудовий конверт для сну.

Зимові комбінезони, демісезонні та універсальні

В таких комбінезонах роль утеплювача виконують різні матеріали. Варіанти з натуральними, наприклад, гусячим, гагачим пухом чи шерстю вівці вважаються найтеплішими. Проте в домашніх умовах їх важко випрати, і це не зовсім практично. В синтепонових комбінезонах теж дуже тепло, їх можна очищати від бруду в звичайній пральній машинці.

Комбінезони з натуральних (повітропроникних, але промокаючих) або синтетичних (водонепроникних та практичних) матеріалів

 При виробництві дитячих комбінезонів використовують такі тканини: легкий та зносостійкий дихаючий нейлон, поліестер, балонова тканина, водовідщтовхуюча, але добре пропускаюча повітря, натуральна бавовна та іншіменшрозповсюджені матеріали.

Комбінезони  для дівчаток та хлопчиків

Вони відрізняються кольорами, защіпками та іншими атрибутами. Існують йуніверсальні  моделі, а також варіанти для сну.

 Дитячі комбінезони з різними видами защіпок

Защіпаються комбінезони на липучки, ґудзики, замки. Є види і одразу зі всіма защіпками.

 Супермодні, стильні спортивні або класичні моделі комбінезонів.

Спортивні підходять для всіх видів зимових розваг: катання на лижах, санях, ігор сніжками.

Незалежно від вибору моделі, можна впевнено стверджувати: дитячий комбінезон – найбільш практичний та зручний одяг для дітей в гардеробі Вашої дитини!