Безкоштовна доставка від 800 грн.
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:

Недорогий дитячий одяг в інтернет-магазині

 Дорослі можуть носити одяг доволі довго. Придбана ними річ здатна прослужити два, три або і більше сезонів. Дитячий гардероб потрібно поповнювати та оновлювати регулярно. По-перше, дітки ростуть швидко, тому часто навіть не встигають поносити одну річ повний сезон. По-друге, дитячий одяг зазвичай довго не «живе», адже малюки активні й легко можуть його порвати, протерти та швидко зносити. Ну, а нижня трикотажна білизна просто повинна бути у достатній кількості, щоб при потребі її поміняти та дати дитині необхідний комфорт.

Мами й тати постійно думають над питанням придбання недорогого одягу для свого чада. Для них важливо, щоб речі були якісними. Тенденції останніх років демонструють, що батьки часто обирають одяг для дитини в інтернет-магазинах. І це, незважаючи на те, що при онлайн-шопінгу немає можливості оглянути річ в живу, відчути її на дотик, а також на велику кількість торгових точок з дитячим одягом, які є в кожному місті. Саме тому варто розібратися, який варіант покупки сьогодні більш безпечний та вигідний.

 Де можна придбати дитячий одяг?

Експерти, аналізуючи дані про покупки, роблять далекосяжні висновки: вони стверджують, що ринок онлайн-покупок не зменшується, а навпаки – зростає з кожним днем. За їх прогнозами, шопінг в інтернеті зросте мінімум в три рази за найближчі кілька років. Проте деякі батьки досі побоюються повною мірою купувати онлайн. Мінімізуючи ризики, вони обирають левову частку одягу для своєї дитини  вроздрібних офлайн магазинах.

 Звісно, покупки в інтернеті вигідні, в першу чергу можливістю робити їх, не виходячи з дому. Крім того, асортимент великий та різноманітний, а доставку можна замовити прямо додому. Але в традиційних магазинах є можливість приміряти одяг, що є дуже важливим аспектом при виборі саме недорогих дитячих речей.

 Обираючи й купуючи одяг для дітей, батьки найчастіше беруть за основу кілька критеріїв:

·         Години роботи магазину та витрачений на покупку час;

·         Широту асортименту;

·         Можливості оплати;

·         Гарантію обміну чи повернення;

·         Поєднання ціни/якості.

Магазин недорогого одягу у пріоритеті для батьків

Мами не відмовляються від придбання дитячих товарів в магазинах роздрібної торгівлі через можливість особисто побачити покупку, оплатити її й одразу піти з обновкою, не очікуючи на доставку. Батьків консерваторів влаштовує можливість віддати гроші в руки та не переживати за свої гроші. Також вони бачать перевагу таких покупок у можливості поміряти вибраний одяг. Багато мам бояться купувати гардероб малюкам саме в інтернеті через страх не вгадати розмір. І навіть якщо мама не помилиться, існує ризик, що магазин просто вишле не той розмір чи він не співпаде з потрібним.

 Та все ж варто задуматися: асортимент в офлайн-магазинах обмежений, а ціна значно завищена, тому онлайн-покупки точно значно вигідніші. По-перше, замовлення оформляються цілодобово, в будь-який зручний для вас час. По-друге, покупки відбуваються без консультантів та черг. І по-третє, онлайн-магазини рясніють асортиментом та новинками дитячих колекцій. По-четверте, речі продаються за нижчими цінами. І, по-п’яте, оплатити покупку можна різними способами, що своєю безпекою не поступаються платежу у звичайному магазині, адже проходять у захищеному режимі.

Обирайте свій спосіб покупки та вдалого шопінгу!