Безкоштовна доставка від 1000 грн. Зимова підтримка — можна розрахуватися у нас! ДИТЯЧІ 7000 — можна розрахуватися у нас!
Працюємо: Пн-Пт з 08:00 до 17:00
Ми в соцмережах:
Каталог
Кошик
Акції
Обране
Меню

Домашнє взуття

Фільтр

Відгуки покупців

Наталя
14.06
Добрый день. Не совсем понятно по размеру какой выбрать. У дочки стопа 15,5 см. Т.е. это выбрать 15,5 для стопы 16,5? На вырост Каа бы. Я правильно поняла? Відповідь адміністрації: Вітаємо! Так, Ви правильно зрозуміли. Якщо довжина стопи донечки зараз 15,5 см, то можна обрати розмір 16–17 см. У такому випадку буде невеликий запас на виріст і взуття не буде впритул. Для домашніх тапочок оптимально залишати запас приблизно 0,5–1 см, тому розмір 16–17 см буде гарним вибором.
Яна
30.01
Чудові капці. З задоволенням взяла б ще такі і більшого розміру, якби такі були Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Оновлення теплих капців заплановане на наступний зимовий сезон — обов’язково врахуємо побажання щодо більшого розміру.
Анастасія
11.07
Замовляла для донечки , розмір підійшов , якість хороша. Дитині дуже сподобались. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дуже дякуємо за відгук! Раді, що капці сподобались донечці і підійшли за розміром. Нехай носить із радістю та комфортом!
Наталья
04.12
Добрый день. Я не понимаю по размерам данных моделей тапочек. Мне нужно купить сыну и дочке в садик. У сына стопа 16,5 см (4 годика).У дочки стопа 14,5 см (2 годика). Відповідь адміністрації: Добрий день! Розміри відповідають замірам устілки.
Лілія.
12.01
Доброго дня. Замовляла розмір 34-35. Колір пудра відрізняється як на фото, а коли отримала дуже класні. Дитина дуже задоволена. Дякую за швидку доставку Відповідь адміністрації: Добрий день! Раді отримати ваш відгук, дякуємо!
Ірина
10.10
Капці просто супер, якість/ціна. По замірах все сходиться, дякую. Відповідь адміністрації: Добрий день! Дякуємо за відгук! Раді, що капці вам сподобалися і все підійшло за розміром. Носіть із задоволенням!
Тетяна
06.10
Тапочки чудові,м'якесенькі,пухнастющі,теплесенькі,просто огонь,ще й за таку ціну.Підійдуть і на широку ніжку,взяла малому на ножку 20 см,супер.Дякую авексу
Марина
11.04
Доброго дня, підкажіть заміри робились по устільці чи по підошві? Відповідь адміністрації: Доброго дня! Заміри вказано по устілці.
Алла
10.12
Доброго дня. Підкажіть, розмір взуття 17 , по устілці це 18 см? Відповідь адміністрації: Добрий день! Розмір 17 по устілці 18 см.
Катерина
14.09
Як може бути 35 розмір 21 см ? Відповідь адміністрації: Доброго дня! У нас вказано фактичні заміри устілки.